KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123119
nr 1612 3119
Gunnar Jonn
(1904-1963), Sverige
Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad, daterad -49. Olja på pannå, 47x60 cm, yttermått inklusive ram: 64x78 cm
Gunnar Jonn, svensk målare född 1904, död 1963.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:39:22
15/4 14:10:45